Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Moxa IMC-21GA-SX-SC-T - mediakonwerter gigabitowy z obsługą ramek typu Jumbo

 
 
Podstawa dopuszczenia do eksploatacji: Certyfikat
Numer: CE
Data wydania: 2015
Producent: Elmark Automatyka Sp. z o.o.
 
 
 
Prezentacja
Dane techniczne
Podobne produkty

Moxa IMC-21GA-SX-SC-T to nowa seria mediakonwerterów pomiędzy sieciami Ethernet 10/100/1000BaseT(X) a światłowodem wielomodowym (złącze SC, transmisja do 500 metrów). Nowością jest możliwość wyboru trybu pracy za pomocą zworki (Fast Ethernet bądź gigabit).

Urządzenia tej rodziny charakteryzują się szerokim zakresem temperatury pracy -40...75°C (w przypadku wersji rozszerzonej) oraz montażem na szynie DIN.


Media konwertery serii IMC-21GASX-SC-T posiadają zaimplementowany mechanizm Link Fault Pass-Through. Mechanizm ten, w przypadku zerwania połączenia po jednej stronie, automatycznie zamyka połączenie po drugiej stronie konwertera, dzięki czemu informacja o awarii jest natychmiast propagowana do stacji końcowych i tym samym są one poinformowane o bezcelowości uporczywej próby nawiązania połączenia poprzez tę ścieżkę. Łącze to, dzięki wspomnianemu mechanizmowi, automatycznie ponownie się podniesie z chwilą usunięcia awarii. W przypadku konwerterów nie wyposażonych w ten mechanizm, informacja o zerwaniu połączenia nie jest propagowana dalej poprzez ścieżkę, przez co stacje końcowe nadal próbują nawiązać komunikację tą drogą, pomimo utraty fizycznego połączenia.

Więcej informacji: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/imc-21ga#produkt/pelny-opis