Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy
 

O nas

TOR Wydawnictwo jest częścią Zespołu Doradców Gospodarczych TOR - niezależnej firmy consultingowej istniejącej od 1998 roku i specjalizującej się w problematyce transportowej.

TOR Wydawnictwo od 2002 r. publikuje miesięcznik "Rynek Kolejowy" o profilu biznesowym. Przeważają w nim wiadomości o charakterze rynkowym; analizy, opinie, reportaże, relacje, rozmowy z przedstawicielami branży, felietony znanych i cenionych na kolei ekspertów.

TOR Wydawnictwo jest od wielu lat patronem medialnym najważniejszych wydarzeń w świecie kolei. Patronujemy gdańskim targom TRAKO i śląskim SilesiaRAIL EXPO. Jesteśmy również partnerem największych w Europie targów kolejowych INNOTRANS, odbywających się w cyklu dwuletnim w Berlinie. W trakcie tych wydarzeń nasze wydawnictwa rozdawane są bezpłatnie możliwie największej liczbie odwiedzających. Prowadzimy również popularne i aktualizowane codziennie informacyjne portale branżowe www.rynek-kolejowy.plwww.rynekinfrastruktury.pl, www.transport-publiczny.pl i www.monitor.zdgtor.pl.

TOR Wydawnictwo jest także organizatorem cenionych konferencji i seminariów branżowych. Oferuje również usługi z zakresu custom publishing oraz eventów firmowych.

Kontakt:

Adres :
Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o. | ul. Sielecka 35 | 00-738 Warszawa

Telefon: 22 323 77 50-51
E-mail: 
marketing@tor-wydawnictwo.pl