Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowe
Panel firmy

IKS-6726A-2GTXSFP-HV-T, modułowy switch przemysłowy z gigabitowymi portami up-link

 
 
Podstawa dopuszczenia do eksploatacji: Certyfikat
Numer: CE
Producent: Elmark Automatyka Sp. z o.o.
 
 
 
Prezentacja
Dane techniczne
Podobne produkty

Prezentowany switch jest urządzeniem modułowym (z wbudowanymi 8 portami RJ45) i dwoma gigabitowymi portami typu combo (możliwość instalacji modułów SFP bądź skorzystania z portów skrętkowych - RJ45). Dwa moduły rozszerzeń umożliwiają na odpowiedni dobór portów skrętkowych i światłowodowych (są to moduły serii IM-6700A).


Taka konstrukcja umożliwiła obniżenie kosztów urządzenia, a co za tym idzie również i ceny. Dobierając odpowiednie moduły z serii IM-6700A możemy uzyskać urządzenie posiadające maksymalnie 26 portów miedzianych (RJ45) bądź 18 portów światłowodowych i 8 portów miedzianych. Model IKS-6726A-2GTXSFP-HV-T wyposażony jest w pojedyncze zasilanie i nie posiada ruchomych elementów (typu wentylatory). Może pracować w bardzo szerokim zakresie temperatur od -40 do 75 st. C. Baza switcha może być zasilana napięciem HV (110/230VAC). Brak wentylatorów zwiększa średni bezawaryjny czas pracy (MTBF).
Urządzenie może być konfigurowane za pomocą połączenia USB, przegądarki web, bądź sesji telnet. Dzięki zaawansowanym funkcjom umożliwia m.in. budowę połączeń nadmiarowych (Turbo Ring, RSTP, MSTP), agregację portów w celu zwiększenia przepustowości, różnorodne metody monitoringu, przekaźnik alarmowy i wiele więcej. Szczegółowa lista obsługiwanych technologii znajduje się na naszej stronie internetowej.
Dodatkowo IKS-6726A-2GTXSFP-HV-T posiada zgodność z normami kolejowymi EN50121-1 oraz EN50121-4.
Urządzenie przeznaczone jest do pracy w warunkach przemysłowych, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo i bezawaryjna praca przez długi okres czasu.

Szczegółowe informacje dostępne są pod linkiem:
https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/iks-6726a-2gtxsfpiks-6728a-4gtxsfp