Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Grupa KZN Bieżanów - Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe

ul. Półłanki 25, 30-740 Kraków
Tel. +48 12 651 09 00
Fax.+48 12 651 09 05
kzn@kzn.pl  
www.kzn.pl

Biuro Obsługi Klienta
Tel. +48 12 651 09 10
Tel. +48 12 651 09 11
sprzedaz@kzn.pl    

GPS
50°01'60" N / 20°02'31" E 

 
Prezentacja
Kontakty

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o.to spółka-matka Grupy KZN „Bieżanów” - jednego z najprężniej rozwijających się podmiotów w branży nawierzchni kolejowej i tramwajowej, sprzedającego swoje produkty w kraju i za granicą. Od 70 lat lider holdingu pozostaje niezmiennie gwarantem jakości oraz bezpieczeństwa, a pod względem kompleksowości oraz innowacyjności oferty wyznacza nowe standardy na polskim rynku.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom rynku, firmy skupione w Grupie - KZN „Bieżanów”, KZN Bahntechnik, KZN Rail, KZN&TALEGRIA, Trade-Port, Nasycalnia Podkładów w Czeremsze,Vistula Rail Operator  - nieustannie poszerzają wachlarz oferowanych produktów i usług, zapewniając pełną elastyczność i natychmiastową reakcję na potrzeby Klientów. Nasza oferta jest całościowa - począwszy od projektowania, poprzez doradztwo, produkcję, sprzedaż i dystrybucję, kompleksową obsługę logistyczną po montaż, budowę i serwisowanie dróg szynowych komunikacji miejskiej i kolejowej. Na każdym etapie gwarantujemy obsługę najwyższej jakości.
 

KZN Bieżanów

 

 
    

 

Lider holdingu - spółka Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” to czołowy producent i dostawca rozjazdów oraz kompletnych układów torowych przeznaczonych dla szeroko rozumianego transportu szynowego. Ponadto KZN „Bieżanów” uruchomił kolejny profil działalności w ramach, którego produkuje, dostarcza i zabudowuje elementy stalowe konstrukcji mostowych.

Nasza oferta obejmuje:
• Produkcję rozjazdów kolejowych i tramwajowych
• Produkcję rozjazdów dla nawierzchni specjalnych
• Produkcję podzespołów i akcesoriów rozjazdowych
• zaawansowany technologicznie system logistyki rozjazdów (specjalistyczne wagony Switcher - dostępne w sprzedaży jako produkt i usługa)
• Obróbkę konstrukcji stalowych
• Produkcję i zabudowę stalowych konstrukcji mostowych

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie oraz bezpieczeństwo eksploatacji. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz oferowanych przez KZN „Bieżanów” usług jest poszerzenie ogólnego Systemu Zarządzania Jakością ISO o specjalistyczną, branżową normę IRIS (International Railway Industry Standard). Firma uzyskała ten certyfikat w 2009 roku, stając się pierwszym podmiotem z branży nawierzchni szynowej w Polsce posługującym się tym standardem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ofertą handlową na stronie www.kzn.pl


Grupa KZN Bieżanów

Michał Gawroński Dyrektor Handlowy m.gawronski@kzn.pl tel. +48 12 651 09 06                                                              

 

Artur Kępa Z-ca Dyrektora Handlowego ds. Nawierzchni Kolejowej e-mail: a.kepa@kzn.pl tel.: +48 12 651 09 10