Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

HellermannTyton

Grosser Moorweg 45
D-25436 Tornesch
Niemcy
E-Mail: info@HellermannTyton.pl
www.HellermannTyton.pl

Osoba kontaktowa:

Paweł Petykiewicz

Railway, Aerospace & Military Market Specialist

Tel. +48 600 201 201
Fax +48 22 673 89 54
E-Mail Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
 
Prezentacja
Komunikaty
Produkty
HellermannTyton jest wiodącym dostawcą produktów do wiązania, mocowania, ochrony, izolacji, oznaczania i instalacji przewodów i kabli. Dodatkowo rozwijamy dla naszych klientów systemy przyszłości w zakresie przesyłu danych.Filozofią naszej firmy jest utrzymywanie bliskiego kontaktu z klientami i uwzględnianie ich wymagań w celu opracowania najlepszych rozwiązań w zakresie montażu kabli i przewodów. Zatrudniamy ponad 5000 pracowników, którzy opracowują innowacje w zarządzaniu przewodami i oferują Państwu usługi, m.in. doradcze, na najwyższym poziomie zawsze, kiedy tego potrzebujecie. HellermannTyton posiada 37 oddziałów na wszystkich pięciu kontynentach. 15 zakładów produkuje ponad 75 000 produktów tworzonych po to, aby ułatwić Państwu pracę.HellermannTyton Global

HellermannTyton – lider w zakresie produkcji perfekcyjnych rozwiązań do zarządzania okablowaniem oferuje:

  1. Opaski kablowe i elementy mocujące

  1. Produkty izolacyjne

  1. Systemy ochrony przewodów

  1. Systemy identyfikacji

  1. Narzędzia

 

Więcej informacji na temat produktów HellermannTyton dla przemysłu kolejowego

Pobierz broszurę kompetencyjną HellermannTyton dla przemysłu kolejowego

2018-08-26 22:42:02
Odwiedź stoisko HellermannTyton na InnoTrans 2018 w Berlinie
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska wystawienniczego na targach InnoTrans 2018 w Berlinie. Hala 10.1 Stoisko 207 Adres targów: Messe Berlin GmbH ExpoCenter City... więcej »
Odporne na olej napędowy i bezhalogenowe oznaczniki termokurczliwe TLFD DS
Materiał TLFD DS oznaczników termokurczliwych spełnia najwyższe wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej określone w europejskich normach dla kolejnictwa EN 45545-2:2016... więcej »
Obejma mocująca Ratchet P-Clamp
Opracowanie obejmy mocującej Ratchet P-Clamp otwiera drogę do bardziej wydajnego podziału montażu na etap wstępny i końcowy: najpierw umieść otwartą obejmę Ratchet P-Clamp w... więcej »
Oznaczniki radiowe RFID dla przemysłu kolejowego
Masz problem z odczytaniem oznacznika ze względu na wysokie zabrudzenie lub trudny dostęp? Możesz to rozwiązać stosując znaczniki radiowe RFID firmy HellermannTyton. Firma... więcej »
Mufy żelowe RELICON Reliseal do zastosawń przemysłowych
RELICON Reliseal są mufami żelowymi przeznaczonymi do stosowania w najbardziej wymagających aplikacjach. Są to uniwersalne mufy przelotowe zapewniające ochronę w klasie IP68, wykonane z... więcej »
Opaski kablowe z dopuszczeniem wg EN 45545
Opaski kablowe służą do wiązania i zabezpieczania kabli, rur i węży. Można je wykorzystywać w niezliczonych obszarach zastosowań. HellrmannTyton oferuje opaski kablowe różnych... więcej »
Bezhalogenowe szyldy oznaczeniowe do wiązek kablowych TAGLF / TIPTAG HF
Szyldy TAGLF oraz TIPTAG HF zostały opracowane do stosowania w środkach transportu masowego, szczególnie w transporcie szynowym. Są także stosowane we wszystkich obszarach o wyższych... więcej »
Urządzenie do wytłaczania oznaczeń metalowych M-BOSS Compact
M-BOSS Compact jest cichą, łatwą w użyciu drukarką tłoczącą na stalowych szyldach oznaczeniowych. Jest prosta w instalacji i obsłudze oraz wymaga jedynie standardowego zasilania... więcej »
Bezhalogenowe oznaczniki termokurczliwe w formie drabinki TLFX DS
TLFX DS wstępnie przycięte, bezhalogenowe oznaczniki termokurczliwe z certyfikatami kolejowymi, o stopniu skurczu 2:1, dostarczane w formie drabinki, z możliwością dwustronnego drukowania.... więcej »

Paweł Petykiewicz

Railway, Aerospace & Military Market Specialist

Tel. +48 600 201 201

Fax +48 22 673 89 54

E-Mail Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl