Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Track Tec S.A.

Track Tec S.A.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

Adres do korespondencji:
ul. Francuska 34
40-028 Katowice

Telefon: +48 32 66 11 000 | Fax: +48 32 66 11 003
info@tracktec.eu | www.tracktec.eu
 
Prezentacja
Kontakty

Grupa Track Tec, to kompleksowy dostawca elementów nawierzchni kolejowej, bazujący na produkcji zakładów z wieloletnią tradycją. Potwierdzeniem pełnego zadowolenia klientów z wyrobów i ze współpracy   z firmą jest osiągnięta przewaga konkurencyjna zarówno na rynku polskim, jak również dynamiczny rozwój na rynkach zagranicznych. W Polsce połowa podkładów kolejowych i co trzeci rozjazd zabudowywany obecnie na sieci kolejowej pochodzi z zakładów Track Tec. W ciągu ostatniego roku Grupa z powodzeniem wkroczyła ponadto na nowe rynki, m.in.: holenderski, szwajcarski, rumuński, słowacki, estoński, łotewski, ale również zrealizowała projekty w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Oferowane przez Track Tec podkłady  i rozwiązania systemowe dla infrastruktury kolejowej mogą być zastosowane w ramach kolei dużych prędkości, w komunikacji miejskiej, ruchu mieszanym, jak również w ciężkim ruchu towarowym.

Na ofertę Track Tec składa się produkcja podkładów strunobetonowych, rozjazdów i podrozjazdnic, płyt przejazdowych, elementów platform peronowych, jak również kompleksowa usługa logistyczna, która zapewnia klientom optymalizację kosztów realizacji projektów. Grupa świadczy swoim klientom bowiem załadunek i rozładunek wytwarzanych produktów, realizację przewozu oraz wykonywanie prac manewrowych na placach budowy. Przewagą Track Tec jest ponadto wsparcie kontrahentów w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz bieżących prac konserwacyjnych i naprawy w torach.

Kluczowy element oferty Track Tec, podkłady strunobetonowe, wytwarzane są we własnych zakładach, zlokalizowanych w Goczałkowie i w Suwałkach, których roczna wydajność wynosi 1,5 mln podkładów. Zaplecze produkcyjne spółki wyposażone jest w nowoczesne, zmodernizowane w ostatnim czasie laboratorium. Jednostka badawcza, jako jedna z najnowocześniejszych w Polsce, gwarantuje bardzo precyzyjne monitorowanie wytwarzanych elementów infrastruktury kolejowej na każdym etapie ich produkcji.

Doświadczona kadra kierownicza i inżynieryjna oraz nowoczesne zakłady produkcyjne, to główne czynniki wyróżniające Grupę Track Tec. Spółka nie ustaje jednak w dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości, dlatego też zarówno krajowi, jak i międzynarodowi partnerzy handlowi mogą być przekonani o niezawodności i bezpieczeństwie produktów oferowanych przez Grupę. Z końcem roku 2011 w zakładzie produkcyjnym w Zawadzkiem zakończono audyt Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 (jakość), rozszerzonego dodatkowo o ISO 14001 (środowisko). Zakład produkcyjny w Goczałkowie przeszedł natomiast pozytywnie audyt cenionej na całym świecie jednostki certyfikacyjnej i badawczej TÜV Rheinland.
 


Małgorzata Przybylska

Dyrektor Marketingu i Promocji

Tel.: +48 22 354 9112

Mobile: +48 664 000 120

m.przybylska@tracktec.eu