Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

TOR Wydawnictwo

TOR Wydawnictwo
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

tel. 22 323 77 44
fax 22 468 17 73
email: marketing@tor-wydawnictwo.pl

www.rynek-kolejowy.pl
www.rynekinfrastruktury.pl
www.transport-publiczny.pl
www.rynek-lotniczy.pl
 
Prezentacja
Komunikaty

TOR Wydawnictwo jest częścią Zespołu Doradców Gospodarczych TOR – niezależnej firmy consultingowej istniejącej od 1998 roku i specjalizującej się w problematyce transportowej. Działania Wydawnictwa przebiegają w kilku obszarach. Wydawnictwo zajmuje się m.in. publikacją miesięcznika „Rynek Kolejowy”, portali internetowych oraz serwisów specjalistycznych. W ramach Wydawnictwa organizowane są również konferencje i seminaria branżowe. Oferujemy także usługi z zakresu custom publishing oraz organizacji imprez firmowych.


Miesięcznik „Rynek Kolejowy” to czasopismo poświęcone problematyce kolei wydawane od 2002 roku. Jego Czytelnicy to m.in. szefowie firm sektora transportowego, menedżerowie, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, firm doradczych oraz miłośnicy kolei.

www.rynek-kolejowy.pl jest portalem internetowym poświęconym aktualnym wydarzeniom na rynku kolejowym oraz wszelkim informacjom związanym z działalnością branży transportu szynowego w Polsce. Portal śledzi nowe trendy w branży, poszukuje innowacyjnych rozwiązań inwestycyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników uwzględniamy także problemy społeczne dotyczące tematyki transportu kolejowego.


www.rynekinfrastruktury.pl to portal poświęcony szeroko pojętej polskiej infrastrukturze. Dotyczy on m.in. tematyki związanej z infrastrukturą kolejową, telekomunikacyjną, drogową, energetyczną, portową i lotniskową.


www.transport-publiczny.pl to ogólnodostępny portal dedykowany transportowi publicznemu. Specjalizuje się w treściach dotyczących funkcjonowania komunikacji miejskiej, zagospodarowania przestrzeni, parkingów, intermodalności transportu oraz zrównoważonego rozwoju.


www.monitor.zdgtor.pl to serwis specjalistyczny w modelu płatnej subskrypcji poświęcony biznesowym i technologicznym aspektom branży transportowej. Zawiera analizy, raporty i komentarze na temat aktualnych trendów w kolejnictwie, infrastrukturze i transporcie publicznym.


TOR Konferencje - od kilku lat organizujemy konferencje, seminaria i panele dyskusyjne związane z ważnymi problemami rynku kolejowego. Zaufanie wielu firm pozwoliło nam zrealizować wydarzenie istotne merytorycznie, wnoszące ważny głos do dyskusji toczącej się w Polsce na temat zmian i przyszłości transportu kolejowego. Eksperci TOR, specjaliści kluczowych firm, politycy i samorządowcy wyznaczają nowe kierunki i tematy na kolejny rok.


Nasze wieloletnie doświadczenie związane z budową pozycji rynkowej TOR Wydawnictwa oraz relacji z naszymi klientami nauczyło nas bardzo wiele. Dziś stanowimy dynamiczny i doświadczony zespół, zdolny do elastycznego dostosowania się do potrzeb naszych klientów. Możemy wspierać firmy zwłaszcza w takich obszarach jak:


• Public Relations

• Strategie wizerunkowe

• Eventy

• Magazyny pokładowe

• Magazyny korporacyjne

2011-09-02 16:09:27
Rekordowe statystyki odwiedzin portalu www.rynek-kolejowy.pl za sierpień 2011
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że popularność portalu www.rynek-kolejowy.pl wciąż rośnie. Oto statystyki za sierpień 2011: Statystyki oglądalności... więcej »
2011-07-05 12:05:05
Statystyki odwiedzin portalu www.rynek-kolejowy.pl za czerwiec 2011
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że popularność naszego portalu wciąż rośnie. Oto statystyki za czerwiec 2011: - ponad 140 tys. użytkowników (92 % wzrost w... więcej »
2011-06-03 10:59:01
Statystyki odwiedzin portalu www.rynek-kolejowy.pl za maj 2011
Szanowni Państwo, miło nam poinformować o wynikach naszego portalu w maju: Wyniki maja 2011 za stat24.pl: Liczba użytkowników ponad 120 000 (zmiana do 2010 r. o 40%!)... więcej »
2011-01-26 12:24:19
Nowa siedziba Rynku Kolejowego
Z przyjemnością zawiadamiamy, że już jesteśmy w nowej siedzibie przy Pl. Bankowym 2 w Warszawie. więcej »