Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2015-04-29 12:21:21

Inwestycje w nowe maszyny i unowocześnianie zaplecza remontowego

DOLKOM sp. z o. o. we Wrocławiu inwestuje w nowe maszyny do robót torowych i w unowocześnianie zaplecza remontowego w celu poprawy jakości produkcji i usług.modernizacje układów roboczych posiadanych maszyn.

W grudniu 2014 roku przyjechała do Wrocławia zakupiona w firmie Plasser&Theurer oczyszczrka tłucznia RM 80 UHR. Oczyszczarka została wyprodukowana w 2013 roku i tym samym będzie to najnowsza oczyszczarka tego typu w Polsce.
Rozpoczęła ona prace na odcinku Katowice - Chorzów Batory linii nr 137.
Prowadzona jest modernizacja agregatu i głowicy zgrzewającej zgrzewarki PRSM3.

Zmodernizowane zostało stanowisko do docierania i prób agregatów podbijających podbijarek torowych i rozjazdowych. Po przeprowadzonej modernizacji stanowiska możliwy jest stały monitoring temperatury elementów agregatu w trakcie docierania a także wydruk certyfikatu kontroli jakości z zapisem przebiegu temperatury w funkcji czasu, który otrzymuje zlecający naprawę na potwierdzenie spełnienia właściwej jakości usługi.

Zakupiona została nowa frezarko-wytaczrka, co pozwoli przyśpieszyć i poprawić jakość produkowanych i regenerowanych podzespołów do naprawianych maszyn torowych.


« powrót
zobacz prezentację firmy »