Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2012-09-04 09:44:43

Nowoczesne i energooszczędne oświetlenie kolejowe firmy NORKA GmbH na targach InnoTrans 2012 w Berlinie

Firma NORKA GmbH, którą reprezentuje na rynku polskim KRULEN Technika Świetlna, zaprezentuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe na Międzynarodowych Targach Techniki i Transportu Szynowego InnoTrans 2012, które odbędą się w Berlinie w dniach 18-21 września 2012r.

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy NORKA w hali nr 7.1B, stoisko 205.

Targi InnoTrans są największym na świecie spotkaniem biznesowym poświęconym technologii transportowej. Podczas targów InnoTrans 2012 swoje innowacyjne produkty i usługi zaprezentuje ponad 2 500 wystawców z 48 krajów. Przewiduje się iż do Berlina przybędzie ponad 100 000 specjalistów z ponad 100 krajów. Główne tematy IX targów InnoTrans to:

- Technologia Transportu Kolejowego,
- Infrastruktura Kolejowa,
- Konstrukcja Tuneli ,
- Wyposażenie i Transport Publiczny.

Firma NORKA GmbH od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji opraw oświetleniowych dla kolei i transportu publicznego. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, niezawodność oraz trwałość opraw oświetleniowych NORKA jest doceniana przez operatorów transportu kolejowego w Europie i na świecie. W tym roku firma NORKA GmbH zaprezentuje nowoczesne systemy oświetlenia zintegrowane z systemem nagłośnienia i informacji wizualnej. System taki został m.in. zastosowany na peronach stacji PKP Kraków Główny.

W imieniu naszego partnera, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy NORKA GmbH.


 

Szczegółowa oferta oświetlenia kolejowego NORKA dostępna jest na stronie http://www.krulen.com.pl/oswietlenie-przemyslowe/oprawy-kolejowe.html Zapraszamy!


« powrót
zobacz prezentację firmy »