Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2020-08-27 12:34:37

Wirtualna konferencja Security Case Study 2020

10 i 11 września rusza tegoroczna, wyjątkowa edycja konferencji cyberbezpieczeństwa Security Case Study 2020. Wyjątkowa, gdyż w tym roku odbędzie się ona w przestrzeniach Wirtualnego Centrum Konferencyjnego, wśród wirtualnych stoisk i awatarów wypełniających wirtualny świat.
W tym roku zostaliśmy Złotym Partnerem konferencji SCS i chcemy wzbogacić jej treść o nasze doświadczenia z wdrożeń rozwiązań cyberbezpieczeństwa w przemyśle – w rzeczywistości o uwarunkowaniach bardzo odmiennych od tych, które znacie z IT.

Szczególnie gorąco zapraszamy na prelekcje prowadzoną przez naszego specjalistę. Szczegóły wkrótce. Obserwuj informacje na stronie https://tekniska.pl/aktualnosci lub w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/tekniskapolska

https://www.linkedin.com/company/tekniskapolska

Uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się w specjalnie wyznaczonych strefach networkigowych za pośrednictwem awatarów, porozmawiać (nie napisać) zarówno w większym gronie jak i indywidualnie.
Nie zabraknie treściwych dyskusji, konkursów i atrakcji proponowanych przez wystawców.

W programie SCS20 z udziałem Tekniska:

Warsztaty przeznaczone dla zainteresowanych zagadnieniem bezpieczeństwa OT w środowisku automatyki przemysłowej. Przeprowadzone będą w formie pokazu możliwości przemysłowego systemu wykrywania włamań (IDS) w wirtualnym laboratoryjnym środowisku sieci automatyki przemysłowej (OT/ICS).

prowadzący warsztaty: Piotr Urbańczyk, Architekt ds. cyberbezpieczeństwa systemów SCADA

kiedy: 11.09.2020, 12:30-13:30

zapisy: na stronie organizatora i tutaj

Spotkajmy się w Wirtualnym Centrum Kongresowym - SCS 2020! To nie tylko dobra zabawa. To przede wszystkim specjalistyczne warsztaty, wiedza, spotkania entuzjastów i ekspertów IT security.


« powrót
zobacz prezentację firmy »