Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2020-07-21 10:00:56

Tekniska Polska zaprasza na webinarium szkoleniowe: analiza ryzyka aktywów przemysłowych

 

Firma Tekniska Polska, w porozumieniu z Radiflow, zaprasza na webinarium szkoleniowe dotyczące analizy ryzyka aktywów przemysłowych przy pomocy systemu iRISK, które odbędze się 23 lipca o godzinie 10:30.

Uczestnicy webinarium będą mieli okazję dowiedzieć się m.in.:
• Jak szacować i analizować ryzyko aktywów?
• Dlaczego analiza ryzyka jest tak ważna w procesie zapewnienia cyberbezpieczeństwa sieci przemysłowych?
• Jakie korzyści daje iRISK?

Webinarium przeznaczone jest dla wszystkich, którzy ponad wszystko cenią sobie bezpieczeństwo, prowadzą biznes bądź zajmują się analizą ryzyka w biznesie i są zainteresowani poznaniem zupełnie nowego rozwiązania przeznaczonego do szacowania ryzyka i ustalania priorytetów w zakresie rozwoju cyberbezpieczeństwa systemów przemysłowych i infrastruktury krytycznej.

System iRISK został zaprojektowany, tak aby zapewnić kompleksowe raportowanie oceny podatności sieci OT, w tym ustalanie priorytetów dla działań mających na celu eliminację zaobserwowanych problemów. Generuje on zorientowany na ryzyko raport dotyczący widoczności sieci OT, który zawiera szczegółowe informacje o właściwościach sieci, poziomach ryzyka dla urządzeń i komunikacji oraz potencjalnych ścieżkach ataku dla wykrytych podatności. iRISK wykorzystuje unikalny algorytm do obliczania prawdopodobieństwa każdego ataku na analizowaną sieć OT, biorąc pod uwagę kontekst sieciowy każdego urządzenia.

iRISK zapewnia również odpowiednie rekomendacje dotyczące zaobserwowanych problemów zgodnie z wytycznymi NIST, określając, które działania naprawcze mogą poprawić stan bezpieczeństwa sieci OT.

Aby zapisać się na webinarium, które odbędzie się 23 lipca 2020 o godz. 10:30, wystarczy wysłać maila pod adres akademia@tekniska.pl. W temacie prosimy wpisać „Zgłoszenie na webinarium iRISK 23.07.2020".


« powrót
zobacz prezentację firmy »