Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2020-05-26 09:37:57

Oprawa wandaloodporna PHALANX LINEAR 240 z dopuszczeniem CNBOP

Informujemy, że oprawa kolejowa PHALANX LINEAR 240 może być stosowana w systemie oświetlenia awaryjnego na obiektach kolejowych, ponieważ ma wymagane dopuszczenia i certyfikaty.

PHALANX LINEAR 240 to wyjątkowo odporna na akty wandalizmu oprawa LED do montażu wbudowanego. Odporna na uderzenia do 150 J (IK 10+). Oprawa jest dopuszczona przez CNBOP-PIB jako oprawa oświetlenia awaryjnego oraz przez Spółkę PKP PLK S.A. do oświetlania obiektów kolejowych. Główne obszary zastosowań: oświetlenie przejść podziemnych, oświetlenie dworców kolejowych, oświetlenie obiektów transportu publicznego oraz wszelkich obszarów narażonych na umyślne akty wandalizmu i dewastację.

Korpus oprawy PHALANX LINEAR 240 wykonany jest ze stali, malowany proszkowo na kolor RAL 7016 (inne kolory z palety RAL na zamówienie). Wbudowana oprawa polimerowa, stopień szczelności IP 69K. Opcjonalnie dostępna powłoka anty-graffiti zabezpieczająca klosz przed brudem oraz farbą. System krótkich uszczelek NORKA odpornych na odkształcenia i starzenie się z silikonu/ syntetycznej gumy. Płaski klosz o grubości 3 mm z odpornego na uderzenia poliwęglanu, biały opalizowany lub przezroczysty pryzmatyczny. Wbudowany układ zapłonowy 230 V AC/DC. Zasilanie w trybie awaryjnym poprzez baterię centralną lub baterię indywidualną. Czas pracy awaryjnej: 1 h lub 3 h, z autotestem (dopuszczenie CNBOP). Dwie pokrywy dostępu, boczne wejścia kablowe M20, okablowanie przelotowe 4 x 1,5 mm² (tylko wersja podstawowa i wersja awaryjna do baterii centralnej). Montaż pojedynczo lub w linii świetlnej. Mocowanie poprzez 4 otwory montażowe z tyłu oprawy, płasko w otworze montażowym w ścianie lub w suficie. Klosz mocowany za pomocą uszczelnionych śrub sześciokątnych ze stali nierdzewnej. Specjalne śruby zabezpieczające przed nieuprawnionym otwarciem dostępne opcjonalnie. W wersji podstawowej możliwe wykonanie w obudowie ze stali nierdzewnej szczotkowanej (jak oprawa LUTTEROTH / LUTTEROTH LED). Oprawa pozostaje sprawna w przypadku aktów wandalizmu. 8 lat gwarancji producenta.

Szczegółowe informację znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. 


« powrót
zobacz prezentację firmy »