Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2020-04-29 15:46:17

Oprawa antywandalowa PHALANX LINEAR 200 z dopuszczeniem CNBOP

Informujemy, że oprawa kolejowa PHALANX LINEAR 200 otrzymała dopuszczenie CNBOP i może być stosowana w systemie oświetlenia awaryjnego.

 

 

PHALANX LINEAR 200 to niezwykle odporna na akty wandalizmu oprawa LED do montażu na ścianie lub na suficie. Odporna na uderzenia do 150 J (IK 10+). Oprawa jest dopuszczona przez CNBOP-PIB jako oprawa oświetlenia awaryjnego oraz przez Spółkę PKP PLK S.A. do oświetlania obiektów kolejowych. Główne obszary zastosowań: oświetlenie przejść podziemnych, oświetlenie dworców kolejowych, oświetlenie obiektów transportu publicznego oraz wszelkich obszarów narażonych na umyślne akty wandalizmu i dewastację.


Korpus oprawy jest wykonany ze stali, malowany proszkowo na kolor RAL 7016 (inne kolory z palety RAL na zamówienie). Wbudowana oprawa polimerowa, stopień szczelności IP 65. Opcjonalnie dostępna powłoka anty-graffiti zabezpieczająca klosz przed brudem oraz farbą. System krótkich uszczelek NORKA odpornych na odkształcenia i starzenie się z silikonu/ syntetycznej gumy. Kanciasty klosz o grubości 4 mm z PC (odpornego na pękanie), biały opalizowany lub przezroczysty strukturalny. Wbudowany układ zapłonowy 230 V AC/DC. Zasilanie w trybie awaryjnym poprzez baterię centralną lub elektroniczną jednostkę oświetlenia awaryjnego ze wskaźnikiem kontrolnym ładowania, monitoringiem zasilania podstawowego oraz z zabezpieczeniem przed całkowitym rozładowaniem. Czas pracy awaryjnej: 1 h lub 3 h, z autotestem (dopuszczenie CNBOP). Dwie pokrywy dostępu, 2 wejścia kablowe M20, okablowanie przelotowe 4 x 1,5 mm². Montaż pojedynczo lub w linii świetlnej, do sufitu lub do ściany poprzez 4 ukryte otwory montażowe z tyłu oprawy. Ukryty kanał na przewody. Klosz mocowany za pomocą dwóch uszczelnionych śrub sześciokątnych ze stali nierdzewnej. Antywandalowe śruby zabezpieczające przed nieuprawnionym otwarciem dostępne opcjonalnie. Oprawa pozostaje sprawna w przypadku aktów wandalizmu. 8 lat gwarancji producenta.

 


« powrót
zobacz prezentację firmy »