Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2020-02-20 09:26:30

Dostępna nowa wersja WeOS i WeConfig!

WeOS to system operacyjny switchy i routerów Westermo, umożliwiający tworzenie złożonych sieci wykorzystujących różne media transmisyjne, statyczny i dynamiczny routing oraz złożone topologie redundantne wielokrotnych pierścieni w warstwie drugiej i trzeciej. Nowa wersja WeOS 4.28.1 zawiera szereg nowych funkcji, aktualizacje zabezpieczeń i ulepszenia, które Westermo regularnie wprowadza do swego systemu.
Wersja WeOS 4.28.1 do pobrania tutaj oraz w kartach poszczególnych produktów marki Westermo.

Czy wiesz, że urządzenia zarządzane przez WeOS mogą przejść od pierwszego włączenia do pełnej transmisji, w tym routingu i zapory firewall w mniej niż 14 sekund?


Nowy WeConfig został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb związanych ze złożonością sieci oraz wzrostem zapotrzebowania na łatwą, szybką i bezpieczną konfigurację. Powtarzające się i czasochłonne zadania można zautomatyzować, a złożone konfiguracje można wdrożyć za pomocą kilku kliknięć. Używanie WeConfig zarówno do początkowej konfiguracji, jak i bieżącej konserwacji po uruchomieniu może zaoszczędzić setki roboczogodzin w całym okresie eksploatacji sieci.
Nowa wersja WeConfig 1.11.1 do pobrania w tym miejscu.

Czy wiesz, że WeConfig może automatycznie wykonać kopię zapasową wszystkich urządzeń WeOS w sieci raz dziennie i zasygnalizować, jeżeli ktoś próbował wprowadzić zmiany w konfiguracji, aby umożliwić przeprowadzenie cyberataku?

 

Do dyspozycji oddajemy nasz Dział Techniczny. W przypadku konieczności uzupełnienia informacji na temat nowych wersji WeOS i WeConfig, zadzwoń na numer tel. + 48 32 33 111 06÷09 (wew. 106, 107)


« powrót
zobacz prezentację firmy »