Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2020-01-22 11:37:20

Oprawy wandaloodporne LED - Program 2020

„Oprawy wandaloodporne LED – Program 2020” to nowy katalog opraw oświetleniowych produkowanych przez niemiecką firmą NORKA GmbH, przygotowany dla naszych klientów. Oprawy antywandalowe LED marki NORKA są odporne na umyślne akty wandalizmu, zabezpieczone przed dewastacją i dostępem osób niepowołanych. Dodatkowo, wybrane modele opraw posiadają dopuszczenie PKP PLK do oświetlania infrastruktury kolejowej w Polsce oraz dopuszczenie CNBOP jako oprawy oświetlenia awaryjnego.

W katalogu znajdą Państwo oprawy antywandalowe LED przeznaczone do oświetlania przejść podziemnych, parkingów podziemnych i wielopoziomowych, terenów zewnętrznych i obszarów publicznych, obiektów kolejowych i transportu publicznego, szpitali psychiatrycznych, zakładów penitencjarnych (więzień i aresztów) oraz wszelkich miejsc, które są narażone na dewastację i wandalizm.

Oprawy antywandalowe NORKA charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na udary mechaniczne (IK10 i IK10+) oraz wysokim stopniem ochrony (IP 65 aż do IP 69K). Różnorodne wzornictwo opraw LED, specjalne zabezpieczenia przed dewastacją, szeroki zakres dostępnych rozsyłów światłości i strumieni świetlnych, opcje sterowania oraz oświetlenia awaryjnego, a także wykonanie opraw w kolorach z palety RAL - wszystko to umożliwia dobór właściwych opraw antywandalowych do każdego projektu, zgodnie z koncepcją architektoniczną oraz wymogami efektywności energetycznej. Oprawy posiadają certyfikat ENEC, dopuszczenie PKP PLK i CNBOP (wybrane modele).

Katalog w wersji elektronicznej dostępny jest na naszej stronie w dziale KATALOGI pod tym linkiem. Oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doboru opraw oświetleniowych oraz wykonania profesjonalnego projektu oświetlenia.


« powrót
zobacz prezentację firmy »