Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2019-06-13 13:07:49

Tekniska Polska uczestniczy w konferencji organizowanej przez SITK

Konferencja Naukowo-Techniczna organizowana przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji pod nazwą i "Innowacyjne technologie w budowie, utrzymaniu, eksploatacji urządzeń sterowania ruchem kolejowym i łączności w kolejnictwie polskim" zgromadziła wielu uczestników wsród którcy jesteśmy też my - Tekniska Polska.

Prelekcja jaką wygłosiliśmy (Dariusz Figiel - Menadżer Klienta Kluczowego) dotyczyła przewagi technologii MPLS-TP i platformy XTran w budowie specjalnych sieci szkieletowych dla systemów przemysłowych.

Prezentowana też jest na bieżąco platforma XTran i technologia MPLS-TP, która wzbudza zainteresowanie Uczestników kieleckiej konferencji .Ta nowa w Polsce platforma już znalazła zastosowanie w krytycznych systemach kolejowych i zyskała opinię całkowicie bezproblemowej we wdrożeniu i eksploatacji. Oprócz ogromnej prędkości i przepustowosci sieci, platforma XTran cechuje się niezwykle przyjaznym i przejrzystym interfejsem użytkownika.

Dzisiaj jeszcze prelekcja Marcina Skórki na temat „Cyberbezpieczeństwa w systemach Sterowania Ruchem Kolejowym" na którą czekamy z nieciepliwością.


« powrót
zobacz prezentację firmy »