Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2019-01-30 14:39:46

Bezpłatne webinarium Segmentacja Sieci - szkolenie on-line z podstaw cyberbezpieczeństwa

Tekniska Polska - wyłączny przedstawiciel Westermo Network Technologies w Polsce i kluczowy dostawca rozwiązań sieciowych dla polskiego kolejnictwa ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinarium prowadzone przez ekspertów Westermo.


data: 20 lutego o godzinie 09.00 CET lub 15.00 CET
Czas trwania: ok 40 min
Język: angielski
rejstracja na stronie
https://www.westermo.com/news-and-events/webinars/cybersecurity-fundamentals-network-segmentation

Segmentacja sieci

Podziel swoją sieć na różne strefy, aby wzmocnić swoją obronę i bezpieczeństwo. Wartość metodyki "Defence in depth" w różnych strefach jest powszechnie uznawana i powinna być częścią strategii bezpieczeństwa każdej firmy. Odpowiednio podzielona na segmenty sieć zmniejszy przestrzeń podatności na atak, ograniczy potencjał atakującego i w istotny sposób ograniczy potencjalną szkodliwość ataku cybernetycznego.
W krótkim webinarium, menedżer produktu Cyber ??Security firmy Westermo, Niklas Mörth i ekspert od zastosowań sieciowych Mikael Lindahl, opowiedzą dlaczego segmentacja sieci i tworzenie stref bezpieczeństwa jest ważna i od czego należy rozpocząć ten proces.
Chociaż segmentacja sieci może być wykonana za pomocą różnych switchy i routerów, Westermo oferuje kilka istotnych korzyści. Na przykład wszystkie urządzenia sieciowe Westermo z systemem WeOS (Westermo Operating System) mają możliwość tworzenia stref bezpieczeństwa, co pozwala na prostą konfigurację i zarządzanie. Urządzenia pod kontrolą WeOS oferują również firewall oparty na portach, co oznacza, że ??każdy port może być odrębną strefą bezpieczeństwa.
• Wzmocnij zabezpieczenia
• Zmniejsz zasięg ataku na sieć OT
• Chroń kluczowe zasoby produkcyjne
• Ogranicz nieautoryzowany ruch między strefami
Nie przegap szansy, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych praktykach cyberbezpieczeństwa w przemyśle bezpośrednio od zespołu ekspertów Westermo.
 


« powrót
zobacz prezentację firmy »