Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2018-09-03 16:04:30

Zapraszamy na targi InnoTrans 2018 w Berlinie

W imieniu naszego partnera, firmy NORKA GmbH serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów InnoTrans, które odbędą się w Berlinie w dniach 18 – 21 września 2018.

 

Targi InnoTrans 2018

 

InnoTrans to wiodące targi branży kolejowej: 41 hal wystawienniczych oraz unikalna ekspozycja na torach. Kolej to wszechstronny i efektywny środek transportu – targi InnoTrans kolejny raz pokażą potencjał branży. Na odwiedzających czeka 5 sektorów targowych z oszałamiającym bogactwem innowacyjnych pojazdów szynowych, nowych komponentów, rozbudowanych systemów oraz obsługi pojazdów i infrastruktury kolejowej. Wśród tych nowości zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania oświetlenia kolejowego LED firmy NORKA GmbH.

NORKA – hala 5.2, stoisko 409

Firma NORKA jest producentem opraw oświetleniowych pracujących w trudnych warunkach środowiskowych. W oparciu o wieloletnią współpracę ze służbami kolejowymi, opracowała specjalny program opraw LED dedykowanych do oświetlenia obiektów kolejowych i transportu publicznego. Oprawy kolejowe firmy NORKA stosowane są do oświetlania peronów zadaszonych i niezadaszonych, kolejowych przejść podziemnych, wejść i zejść na perony, dworców, zapleczy technicznych, kolejowych hal remontowych oraz kanałów montażowych.  

Szczegółowa informacja o oprawach kolejowych NORKA dostępna jest na naszej stronie internetowej https://www.krulen.com.pl/oprawy-kolejowe.html


« powrót
zobacz prezentację firmy »