Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2018-08-02 15:48:16

Oprawa kolejowa LED URANUS i URANUS PF z dopuszczeniem PKP PLK

Informujemy, że oprawy kolejowe LED URANUS oraz URANUS PF zostały dopuszczone przez Spółkę PKP PLK S.A. do stosowania na obiektach kolejowych. Oprawy przeznaczone są do oświetlania peronów i innych terenów kolejowych, jako montowane na słupach, sufitach lub na ścianach, również w tunelach i w przejściach podziemnych, na wysokości powyżej 2,5 m.

 

Oprawa kolejowa LED URANUS

 

Oprawa kolejowa LED URANUS, IP 65, IK 10 (PC)

 

Oprawa kolejowa LED URANUS


Korpus oprawy wykonany z tworzywa sztucznego, klosz wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium, kolor jak RAL 9005. Klosz może być odchylany i blokowany w zakresie do 120°. Komora układu zapłonowego odseparowana termicznie od źródła światła. System uszczelek NORKA odpornych na odkształcenia i starzenie się z silikonu/ syntetycznej gumy. Źródło światła: LED Array w barwie światła neutralnej białej (N). Przezroczysta pokrywa ochronna z odpornego na uderzenia i pękanie poliwęglanu lub ze szkła bezpiecznego ESG. Wewnętrzny aluminiowy odbłyśnik MIRO-SILVER®. Wbudowany układ zasilający 230 - 240 V AC/DC. Cztery wejścia kablowe M20. Okablowanie przelotowe 5 x 2,5 mm². Montaż do sufitu lub do ściany poprzez uchwyty z aluminium. Opcjonalnie dostępne są wysięgniki ścienne i konsole do montażu na słupie.

Oprawa kolejowa LED URANUS PF (płaski projektor), IP 65, IK 10 (PC)

 

Oprawa kolejowa LED URANUS PF

Korpus oprawy wykonany z tworzywa sztucznego, klosz wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium, kolor jak RAL 9005. Klosz może być odchylany i blokowany w zakresie do 90°. Komora układu zapłonowego odseparowana termicznie od źródła światła. System uszczelek NORKA odpornych na odkształcenia i starzenie się z silikonu/ syntetycznej gumy. Źródło światła: LED Array w barwie światła neutralnej białej (N). Przezroczysta pokrywa ochronna z odpornego na uderzenia i pękanie poliwęglanu lub ze szkła bezpiecznego ESG. Wewnętrzny aluminiowy odbłyśnik MIRO-SILVER®. Wbudowany układ zasilający 230 - 240 V AC/DC. Cztery wejścia kablowe M20, okablowanie przelotowe 5 x 2,5 mm². Montaż do sufitu lub do ściany poprzez uchwyty z aluminium. Opcjonalnie dostępne są wysięgniki ścienne i konsole do montażu na słupie.

 

Szczegółowe informacje i karty katalogowe dostępne są na naszej stronie internetowej 


« powrót
zobacz prezentację firmy »