Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2018-08-02 15:02:56

Oprawy kolejowe LED z dopuszczeniem PKP PLK - nowy katalog

Firma KRULEN Technika Świetlna prezentuje nowy katalog opraw kolejowych LED dopuszczonych przez Spółkę PKP PLK S.A. do oświetlania obiektów kolejowych w Polsce. Katalog „Oprawy kolejowe LED – Program 2019/18” przedstawia szeroki asortyment opraw kolejowych LED produkowanych przez niemiecką firmę NORKA GmbH.

 

Katalog oprawy kolejowe

 

Oprawy kolejowe LED przeznaczone są do oświetlania peronów kolejowych (zadaszonych i niezadaszonych), przejść podziemnych, hal dworcowych, a także hal naprawczych taboru szynowego oraz kanałów montażowych i rewizyjnych. Oświetlenie kolejowe musi być niezawodne, począwszy od źródeł światła, aż po wszystkie komponenty opraw. Dlatego też oferowane przez nas oprawy kolejowe wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością oraz długotrwałością, ale także wysoką efektywnością i energooszczędnością.

Specjalne rozwiązania zastosowane w oprawach kolejowych LED NORKA, takie jak: możliwość dostosowania wartości strumienia świetlnego oprawy do danego obszaru zastosowania (program opraw LED Światło na Punkt), szybka wymiana układu zasilającego be konieczności demontażu oprawy (system RAPDEX), duża odporność na uderzenia i akty wandalizmu (seria opraw antywandalowych PHALANX), gwarantują spełnienie wymagań stawiane oświetleniu kolejowemu.

Oferowane przez nas oprawy kolejowe LED mogą być montowane w systemach profili aluminiowych, o różnych wymiarach i w różnych kształtach (owalne, okrągłe, prostokątne). Profile wykonane są z ekstrudowanego aluminium AlMgSi 05, odpornego na warunki atmosferyczne i korozję, malowane proszkowo na kolor RAL wg zamówienia, zgodnie z wytycznymi architekta. System podwieszenia jest dostosowany indywidualnie do konkretnego typu zadaszenia i możliwości montażu.

Oprócz opraw oświetleniowych, w profilach FISCHER można montować głośniki, system monitoringu i informacji wizualnej, a także prowadzić okablowanie innych instalacji peronowych. System produkowany jest na indywidualne zamówienie, zgodnie z projektem oświetlenia i koncepcją architektoniczną. Lokalizacja opraw, głośników i innych elementów jest dowolna, na całej długości linii świetlnej. Długość linii świetlnej, jej kształt oraz jej przebieg jest dostosowany do danego obiektu, zgodnie z projektem oraz wymogami technicznymi.
 

Katalog jest dostępny na naszej stronie https://www.krulen.com.pl/katalogi-opraw-oswietleniowych.html


« powrót
zobacz prezentację firmy »