Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2018-06-19 10:23:48

Oprawy wandaloodporne LED - nowy katalog NORKA KRULEN

Prezentujemy najnowszy katalog opraw wandaloodpornych LED niemieckiej firmy NORKA. Zaprezentowane oprawy są odporne na dewastację i umyślne akty wandalizmu. Katalog „Oprawy wandaloodporne LED” obejmuje zarówno sprawdzone rozwiązania oświetleniowe – np. niezwykle trwałe i wytrzymałe oprawy LED z grupy PHALANX, jak również najnowsze produkty – oprawy BELFAST oraz ZUG LED AL.

 

Przedstawione w katalogu oprawy antywandalowe LED przeznaczone są do oświetlania przejść podziemnych, peronów kolejowych, parkingów wielopoziomowych, terenów zewnętrznych, obszarów publicznych oraz wszelkich miejsc, które są narażone na dewastację i wandalizm.

Program opraw antywandalowych NORKA obejmuje szereg rodzajów opraw. Wzornictwo, zabezpieczenia, rozsyły światłości, opcje sterowania - wszystko to jest dostosowane do różnych obszarów zastosowań. Oferowanych jest wiele możliwości specjalnego wyposażenia antywandalowego, od powłoki anty-graffiti, poprzez wzmocnioną odporność na uderzenia, aż do styku sygnałowego informującego o nieuprawnionym otwarciu. 

W katalogu zaprezentowane zostały także oprawy antywandalowe LED z dopuszczeniem Spółki PKP PLK do oświetlania infrastruktury kolejowej. Katalog można pobrać z naszej strony internetowej, pod tym linkiem.


 


« powrót
zobacz prezentację firmy »