Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2018-06-01 08:51:01

Oprawa ZUG LED z dopuszczeniem PKP PLK

Z przyjemnością informujemy, że oprawa tubularna ZUG LED, została dopuszczona przez Spółkę PKP PLK S.A. do stosowania na obiektach kolejowych w Polsce. Oprawa kolejowa ZUG LED przeznaczona jest do oświetlania peronów oraz innych terenów kolejowych, do montażu na suficie lub na ścianie, także w tunelach i w przejściach podziemnych na wysokości do 2,5 m.

 

Oprawa ZUG LED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestandardowe wzornictwo oprawy kolejowej ZUG LED otwiera przed projektantami i architektami całkowicie nowe możliwości przy tworzeniu kreatywnych rozwiązań architektonicznych dla obiektów kolejowych. Kompaktowa i zwarta konstrukcja umożliwia montaż oprawy nawet w bardzo wąskich niszach. Oprawa kolejowa ZUG LED oferowana jest w systemie Światło na Punkt, co oznacza, iż dla jednej długości oprawy dostępnych jest kilka wartości strumienia świetlnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, projektując oświetlenie peronu kolejowego, czy też przejścia podziemnego, możliwe jest indywidualne dostosowanie wartości strumienia świetlnego oprawy do miejsca montażu – a więc w obszarze, gdzie wymagany jest wyższy poziom natężenia oświetlenia użyta zostanie oprawa z wyższym strumieniem świetlnym, natomiast w pozostałych miejscach oprawy z niższym strumieniem świetlnym. Dodatkowym atutem oprawy kolejowej ZUG LED jest jej odporność na uderzenia (IK 10, 20 J) oraz zabezpieczenie przed nieuprawnionym otwarciem, jak również opcja powłoki anty-graffiti. Oprawa może więc być montowana w miejscach narażonych na dewastację i akty wandalizmu, na przykład w przejściach podziemnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korpus oprawy o średnicy 75 mm wykonany jest z odpornego na uderzenia PC Tropal® (IK 10) lub z PMMA Transopal® (IK 09). Oprawa ZUG LED jest odporna na długotrwałe zanurzenie w wodzie do 20 m zgodnie ze stopniem szczelności IP 68 20 m, natomiast ze względu na stopień szczelności IP 69K może być myta myjkami wysokociśnieniowymi. Układ zapłonowy umieszczony jest za źródłem światła – oprawa świeci całą długością. Oprawa wyposażona jest w okablowanie przelotowe 4 x 1,5 mm². Montaż pojedynczo lub w linii świetlnej, do sufitu lub do ściany poprzez dwa zaciski ze stali nierdzewnej / tworzywa sztucznego, lokowane dowolnie wzdłuż oprawy. Zabezpieczenie przeciw nieuprawnionemu otwarciu. Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 2 kV. 

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej https://www.krulen.com.pl/oprawa-kolejowa-led-zug-led.html


« powrót
zobacz prezentację firmy »