Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2017-12-14 11:45:26

RAPDEX - szybka wymiana układu zapłonowego w oprawach kolejowych LED

Nasz partner, firma NORKA GmbH od wielu lat w swoich działaniach kieruje się dbałością o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój, co przejawia się nie tylko trwałością produkowanych opraw kolejowych, ale także w innowacyjnych rozwiązaniach technicznych. Dlatego też opracowała dla swoich opraw kolejowych LED nowatorski system szybkiej wymiany układu zapłonowego - RAPDEX.

RAPDEX system wymiany układu LED

 

Przyszłościowe podejście do systemów oświetlenia kolejowego, w których stosowane są trwałe oprawy kolejowe LED z możliwością szybkiej wymiany ochronnego klosza zintegrowanego z odbłyśnikiem i układu zapłonowego, to oszczędność czasu i pieniędzy.

Jest wiele niezaprzeczalnych zalet efektywnych źródeł LED i układów zapłonowych, takich jak energooszczędność, możliwość łatwego zintegrowania z systemem sterowania, lecz ich wewnętrzne funkcjonowanie jest bardziej złożone, niż opraw kolejowych na konwencjonalne źródła światła. Trwałość indukcyjnych układów zapłonowych jest wręcz nieograniczona, natomiast nawet najwyższej jakości układy zapłonowe w oprawach LED muszą być w pewnym momencie wymienione z uwagi na ich żywotność.

W wielu przypadkach układy zapłonowe w oprawach LED muszą być wymienione po 50.000 godzin pracy, podczas gdy korpus oprawy jest nadal w doskonałym stanie. W oprawach kolejowych NORKA LED można wymienić jedynie układ zapłonowy i nadal używać tej samej oprawy – przez kolejne 50.000 godzin!

System RAPDEX jest dostępny dla szerokiej gamy kolejowych opraw LED NORKA: BRÜNN LED, ERFURT LED, FULDA LED, GERA LED, JENA LED, PRAG LED, VARSOVIA LED.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie pod tym linkiem.


« powrót
zobacz prezentację firmy »