Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2016-09-07 09:39:36

Zapraszamy na targi InnoTrans 2016 w Berlinie

W imieniu naszych partnerów, firmy NORKA GmbH oraz SECURLITE serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów InnoTrans, które odbędą się w Berlinie w dniach 20 – 23 września 2016.

InnoTrans to wiodące targi światowej branży kolejowej: 41 hal wystawienniczych oraz unikalna ekspozycja na torach. Inspirujące innowacje i przełomowe rozwiązania na skalę światową od 20 lat są źródłem cennych impulsów dla branży transportu szynowego.
 

NORKA

hala 5.2, stoisko 407

Firma niemiecka NORKA jest producentem opraw oświetleniowych do trudnych warunków środowiskowych. W swojej szerokiej ofercie opraw przemysłowych LED posiada specjalny program opraw LED dla kolei i transportu publicznego. Oprawy kolejowe firmy NORKA stosowane są do oświetlania peronów zadaszonych i niezadaszonych, kolejowych przejść podziemnych, wejść na perony, dworców, zapleczy technicznych, kolejowych hal remontowych oraz kanałów montażowych. Oprawy kolejowe firmy NORKA posiadają dopuszczenie PKP PLK S.A. do stosowania na obiektach kolejowych.

Szczegółowa oferta opraw kolejowych NORKA znajduje się na naszej stronie internetowej.

 

SECURLITE

hala 11.2, stoisko 110

Firma francuska SECURLITE jest producentem opraw antywandalowych do oświetlania obiektów narażonych na umyślne akty wandalizmu. Oferuje szeroki asortyment niezwykle wytrzymałych opraw oświetleniowych, które mogą być stosowane w przejściach podziemnych, toaletach dworcowych, a także w budynkach dworcowych.

 

Osoby zainteresowane otrzymaniem voucherów upoważniających do bezpłatnego wstępu na targi prosimy o kontakt na adres info@krulen.com.pl


« powrót
zobacz prezentację firmy »