Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2015-10-01 12:55:51

Oprawy kolejowe ERFURT LED i VARSOVIA LED z dopuszczeniem PKP PLK

Oprawy kolejowe ERFURT LED i VARSOVIA LED oferowane przez firmę KRULEN Technika Świetlna otrzymały dopuszczenie PKP PLK do stosowania na liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Oprawy te mogą być stosowane do oświetlania peronów, a także dojść do peronów i zadaszonych zejść do przejść podziemnych na peronach oraz przejść podziemnych.

Oprawa kolejowa ERFURT LED - link do karty produktu

 https://www.krulen.com.pl/oprawa-kolejowa-led-erfurt-led.html

 

Oprawa kolejowa VARSOVIA LED - link do karty produktu

 https://www.krulen.com.pl/oprawa-kolejowa-led-varsovia-led.html

 

Obie oprawy są dostępne w systemie ŚWIATŁO NA PUNKT, co oznacza iż możliwe jest precyzyjne dopasowanie pakietu strumienia świetlnego do wymogów danego zadania oświetleniowego. Nie ma już konieczności nadwymiarowania, aby spełnione zostały określone wymagania norm. Projektant oświetlenia ma do wyboru 9 poziomów wartości strumienia świetlnego dla każdej długości oprawy. Oprawy kolejowe ERFURT LED i VARSOVIA LED mogą być montowane w systemie profili aluminiowych stanowiących jednocześnie konstrukcję nośną do montażu informacji wizualnej i nagłośnienia na peronach kolejowych.

Szczegółowe informacje o oprawach kolejowych w ofercie firmy KRULEN Technika Świetlna z dopuszczeniem PKP PLK znajdują się na stronie www.krulen.com.pl.


« powrót
zobacz prezentację firmy »