Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Modem Ethernetowy G.SHDSL WESTERMO DDW-226

 
 
Podstawa dopuszczenia do eksploatacji: Certyfikat
Numer: EN 50121
Termin ważności: 2019-06-06
Producent: Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.
Kontakt:
ul. Łabędzka 9-9A 44-121 Gliwice Tel. + 48 32 33 111 06 + 48 32 33 111 07 + 48 32 33 111 08 + 48 32 33 111 09 e-mail: tekniska@tekniska.pl www.tekniska.pl
 
 
 
Prezentacja
Dane techniczne
Podobne produkty
Zobacz prezentację firmy

Przemysłowy modem Ethernetowy G.SHDSL Switch RS-232 EN 50121 protokół FRNT
Wolverine DDW-226 to przemysłowy modem ethernetowy wykorzystujący technologię G.SHDSL.bis mogący pracować w redundantnym ringu. Pozwala on na znaczne wydłużenie zasięgu przewodowych połączeń ethernetowych, dając jednocześnie możliwość tworzenie redundantnych pierścieni zarówno po stronie SHDSL jak i Ethernet.


Wolverine DDW-226 posiada zaimplementowany najszybszy obecnie na rynku protokół FRNT, zapewniający błyskawiczną rekonfigurację sieci w przypadku utraty połączenia lub awarii sprzętu. Modem DDW-226 dodatkowo wyposażony jest w interfejs szeregowy RS-232, który może pracować w trybie TCP Client, TCP Server lub przy wykorzystaniu protokołu UDP. Razem z modemem dostarczane jest oprogramowanie pozwalające na obsługę do 10 wirtualnych portów COM. Modemy DDW-226 zostały zaprojektowane do pracy w trudnych, przemysłowych warunkach. Wszystkie interfejsy są galwanicznie izolowane i zabezpieczone przeciwprzepięciowo. Od strony linii urządzenie jest dodatkowo wyposażone w moduł ochronny TBU (Transient Blocking Unit). Modem zamknięty jest w solidnej metalowej obudowie, może pracować przy temperaturze otoczenia od -40 do 70ºC, przystosowany jest do montażu na szynie DIN. Może być zasilany z dwóch niezależnych źródeł napięcia 16-60VDC, co znacznie zwiększa niezawodność pracy. System operacyjny WeOS został opracowany przez Westermo w celu zapewnienia jednolitych, nowoczesnych rozwiązań dla różnych platform sprzętowych. WeOS oferuje między innymi, unikalne dla tej klasy urządzeń, mechanizmy poprawy bezpieczeństwa sieci, takie jak wieloportowa strefa DMZ tworzona w oparciu o wewnętrzny fi rewall (port based), obsługa bramek Modbus czy bezpieczny zdalny dostęp wykorzystujący szyfrowane kanały VPN.

Specyfikacja techniczna:

  • Prędkość do 15.3 Mbit/s
  • Możliwość wykorzystania starych przewodów
  • Zasięg do 15 km
  • Redundantne pierścienie na interfejsach SHDSL
  • Pierścienie wielokrotne FRNT/RSTP
  • SNMP, zaawansowane funkcje diagnostyczne
  • Obsługa VLAN’ów, IGMP Snooping
  • Kanały VPN, IGMP/v3
  • Routing statyczny, firewall
  • Możliwość pracy w ekstremalnych warunkach