Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Westermo RedFox RFI-211-F4G-T7G zaprojektowany do pracy w bardzo wymagających aplikacjach przemysłow Westermo RedFox RFI-211-F4G-T7G zaprojektowany do pracy w bardzo wymagających aplikacjach przemysłow

 
 
Numer: EN61000-6-2, EN61000-6-4, EN50121-4,
Termin ważności: 2019-02-22
Producent: Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.
 
 
 
Prezentacja
Dane techniczne
Podobne produkty
Zobacz prezentację firmy

RFI-211-F4G-T7G  to bardzo wydajny przełącznik Ethernet warstwy 3 zaprojektowany do pracy w mocno obciążonych aplikacjach przemysłowych. Dostępny jest w różnych wersjach, dzięki zastosowaniu modułów SFP użytkownik może w prosty sposób dostosować konfigurację portów do swoich potrzeb. RedFox pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Westermo WeOS. Zaprojektowany został do pracy w bardzo wymagających aplikacjach przemysłowych, dlatego wyposażony został w solidną aluminiową obudowę. Szeroki zakres zasilania, konfigurowalne wejście i wyjście alarmowe ułatwiają instalację i monitorowanie pracy w aplikacjach przemysłowych. Zastosowanie tylko i wyłącznie przemysłowych komponentów najwyższej jakości pozwoliło na osiągnięcie współczynnika MTBF na wysokim poziomie i tym samym zapewnienie długiego czasu użytkowania urządzenia. Szeroki zakres temperatury pracy, -40 °C do +70 °C, osiągnięty został bez konieczności stosowania wentylatorów czy otworów wentylacyjnych w obudowie. RedFox został wszechstronnie przetestowany zarówno przez Westermo jak i inne, zewnętrzne ośrodki badawcze; spełnia standardy dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej EMC, izolacji galwanicznej, wstrząsów i wibracji. Wszystkie na najwyższym poziomie, wymaganym dla ciężkich, przemysłowych środowisk i aplikacji kolejowych. System operacyjny WeOS został opracowany w celu zapewnienia jednolitego, nowoczesnego rozwiązania dla różnych platform sprzętowych. Oferuje między innymi unikalne dla tej klasy urządzeń mechanizmy poprawy bezpieczeństwa sieci, na przykład wieloportową strefę DMZ tworzoną w oparciu o wewnętrzny firewall (port based) czy bezpieczny zdalny dostęp wykorzystujący szyfrowane kanały VPN. Więcej informacji na temat systemu WeOS można znaleźć w jego karcie katalogowej.


Ciągłe wibracje, ekstremalne temperatury, duża wilgotność oraz wymagające otoczenie elektryczne to niektóre cechy środowiska w jakim będzie pracował Viper-120A. Membrana Gore-Tex™ zapobiega kondensacji pary wodnej wewnątrz urządzenia, natomiast złącza M12 zintegrowane w obudowie zwiększają odporność na wibracje. Wysoki poziom izolacji galwanicznej pomiędzy wszystkimi interfejsami pozwala na bezpośrednie podłączenie do instalacji w pojeździe i chroni przed przepięciami oraz w przypadku przeskoku iskry. Klasa szczelności IP67 zapobiega przedostawaniu się wody i kurzu. Cała konstrukcja została zaprojektowana w zwartej kompaktowej obudowie, co w połączeniu z bardzo wysokim wskaźnikiem MTBF pozwala na łatwą integrację oraz zapewnia niskie koszty eksploatacji. Staranne badania produktu przeprowadzone przez niezależne laboratoria potwierdziły zgodność z szeroką gamą standardów, zwłaszcza EN 50155, gdzie we wszystkich aspektach uzyskuje on najwyższą klasę zgodności. Najnowocześniejszy zakład produkcyjny "Westermo" gwarantuje jakość każdej pojedynczej sztuki, m.in. poprzez testy temperaturowe. System operacyjny WeOS oferuje bogaty zestaw funkcji do zastosowań w sieciach IP, np. protokół ringowy FRNT z bardzo szybką rekonfiguracją dla portów 100Mbps. Funkcjonalność "kopii zapasowej urządzenia" zwiększa niezawodność Vipera oraz ułatwia zmiany w konfiguracji i tworzenie kopii zapasowej. Spełniając wymagania rynku taboru kolejowego, Viper bardzo dobrze nadaje się do wdrożenia w każdej innej aplikacji w trudnych i wymagających warunkach pracy np. w górnictwie.

SPECYFIKACJA:

  • Kompaktowy 20-portowy przełącznik warstwy 2 zatwierdzony do stosowania w aplikacjach kolejowych zgodnie z EN5015
  • 20x 100Mbps
  • Zaprojektowany i skonstruowany z myślą o ekstremalnych warunkach eksploatacji
  • Rozwiązania konstrukcyjne zwiększające solidność wykonania
  • Szeroki zakres certyfikatów wydanych przez akredytowane laboratoria zgodnie z normą IEC/ISO 17025
  • Zarządzanie procesem produkcji i jakością wg standardów szwedzkich
  • Pracujący pod sprawdzonym systemem operacyjnym WeOS
  • Szeroki zestaw obsługiwanych protokołów i funkcji DHCP (serwer i klient)
  • Wysoki stopień cyberbezpieczeństwa
  • Łatwy w użyciu

Więcej na www.westermo.pl