Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

Komunikat

 
2019-01-30 14:52:48

Tekniska Polska Mecenasem konferencji Infrasec Forum 2019

Spółka Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych specjalizująca się m.in. w systemach cyberbezpieczeństwa przemysłowego ma przyjemność poinfromować, że jest Mecenasem Infrascec forum 2019 - konferencji i warsztatów poświęconych problematyce cyberbezpieczeństwa twardej infrastruktury.

Zapraszamy do udziału w konferencji i warsztatach InfraSEC Forum 2019, które odbędą się w Warszawie w hotelu Airport Hotel Okęcie.
Konferencja składająca się z sesji plenarnych oraz sesji roundtables odbędzie się w dniu 20 lutego 2019 natomiast towarzyszące konfrerencji warsztaty praktyczne będą miały miejsce w dniu następnym.

Tekniska Polska będzie prowadzić jedną z sesji zorganizowanych w formule "round table" podczas konfrerencji
Tytuł sesji brzmi:
"Struktura procesu zarządzania cyberbezpieczeństwem - projektowanie architektury i strategii dostosowanej do potrzeb i ograniczeń sieci przemysłowych OT."
Podczas sesji odpowiemy na szereg kluczowych i zawsze aktualnych pytań, m.in:
Jak identyfikować zagrożenia? Jakie są powiązania pomiędzy topologią sieci a podatnością i identyfikacją zagrożeń? Jakie są różnice w podejściu do ochrony sieci pmiędzy sieciami IT i OT?
Jak działają systemy IDS? Czy są to systemy idealne i samowystarczalne? W jaki sposób przełożyć wymagania ustawy na praktykę implementacji systemów IDS?
Czy systemy IPS mogą być implementowane w sieciach OT?

Szczegóły dotyczące konferencji, uczestników oraz agendę znajdą Państwo na stronach wydarzenia: https://infrasecforum.pl/

Zapraszamy do śledzenia naszych profili społęcznościowych Facebook i LinkedIn, dzięki czemu będą Państwo informowani o wydarzeniach które organizujemy lub w których bierzemy udział.


« powrót
zobacz prezentację firmy »