Indeks alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Indeks branżowy
Panel firmy

RAIL-BOHAMET Sp. z o. o.

RAIL - BOHAMET Sp. z o.o.

Ciele, ul. Toruńska 2
86-005 Białe Błota

Tel.: +48 52 320 39 25
bohametrail@gmail.com
rail-bohamet.pl
 
Prezentacja


Szyby gięte - szyby płaskie - okna boczne - szyby czołowe - szyby reflektorów - szklane drzwi i wygrodzenia - stelaże pulpitów - kontrukcje aluminiowe

Usługi: klejenie zgodnie DIN 6701-2 - spawanie zgodnie z DIN 1585-2

Jesteśmy młodą, nieustannie rozwijającą się firmą produkującą oszklenia oraz aluminiowe elementy wyposażenia pojazdów szynowych. Podczas naszej działalności wykonywaliśmy szyby i okna do wielu tramwajów oraz pojazdów EZT firmy Pesa Bydgoszcz. Jednym z naszych największych projektów było wykonanie czołowej szyby giętej do pojazdu Solaris NGT 10 Lipsk. Jako firma skupiamy się nie tylko na doskonaleniu naszych produktów, lecz również na naszej wiedzy i zdobywaniu certyfikatów. W 2017 roku wdrożyliśmy międzynarodowy standard Systemu Zarządzania Jakością IRIS, który dodał nam motywacji i rozpędu do dalszej pracy.

Chociaż trzonem naszej produkcji są okna i szyby, głównie do pojazdów szynowych, zajmujemy się także wyrobami stolarki aluminiowej. W naszej ofercie znajdują się stelaże pulpitów, wycieraczki ze zbiorniczkami, półki przedziałowe oraz konstrukcje aluminiowe i stalowe. Jesteśmy otwarci na nowe projekty oraz wyzwania. Zapraszamy do kontaktu!